Log in

Pobjednici državnog takmicenja u „Žogariji“ 2013.

Šta reći nego „Mašallah“ .
 Rezultati naših učenika ponovo su bili razlog za veliko slavlje. Po drugi put smo državni prvaci u takmičenju u igrama s loptom pod nazivom „Žogarija“. U finalima smo pobijedili Osnovnu školu „Desanka Maksimović“ iz Zvornika sa 3:0, a naš reprezentativac i bivši kapiten Muhamed Konjic otvorio je završnu finalnu utakmicu.

 

Osim ove škole, učenici naše škole pobijedili su u igrama spretnosti, kvizu znanja i nogometu regionalne pobjednike iz Bosne i Hercegovine: Osnovnu školu „Hrasno“ iz Sarajeva, Osnovnu školu „Sjenjak“ iz Tuzle i navedenu Osnovnu školu „Desanka Maksimović“ iz Zvornika.

Ovom pobjedom naši učenici plasirali su se na završnicu Evropskog takmičenja koje će se ove godine održati u Italiji 06.06.2013.god.

Sve čestitke učenicima i vrijednim nastavnicima kao i našim dragim roditeljima.