Log in

„Pomoć djeci Srebrenice i Podrinja“

Humanitarna akcija „Pomoć djeci Srebrenice i Podrinja“

Obavještavamo učenike, nastavnike i roditelje da su učenici VIII a i VIII b, sa svojim razrednicima Lejlom Ibrulj i Muhamedom Kajan pokrenuli, sad već tradicionalno, humanitarnu i nadasve pohvalnu akciju „Pomoć djeci Srebrenice i Podrinja“. U ovoj dobrovoljnoj akciji mogu učestvovati svi učenici, nastavnici i roditelji naše škole kao i svi građani Grada Mostara. Novčana sredstva koja se sakupe biti će direktno predata učenicima u povratničkoj školi Križevici kod Zvornika kojih ima 150 i to od strane učenika naše škole “iz ruke u ruku“. Posjeta Srebrenici i Podrinju planirana je u petak, 26.9.2014.god. Osim ovog za ove učenike pokrećemo akciju sakupljanja hrane, higijenskih potrepština.  Blagajnici treba da sakupljena sredstva predaju računovođi Škole, Tariku Ćenanu do četvrtka 25.9.2014.godine. 

Još jednom napominjemo da je ova akcija DOBROVOLJNA. 

Akcija traje do četvrtka 25.9.2014.godine.

Povezani članci (by tag)