Log in
FacebookTwitterGoogle Bookmarks Pin It

Program povodom obilježavanja Dan škole

Naša škola u sklopu obilježavanja 55. godina od osnivanja, pripremila je bogat edukativni, kulturni i sportski program koji će trajati cijeli mjesec mart. Nakon MRE treninga za učenike predmetne nastave koji će se održati 5. marta, za 10. mart planirali smo takmičenje u streljaštvu koje će se održati u školskoj sportskoj dvorani s početkom u 13:00 sati.

Narednog dana igrat će se malonogometni turnir učenika na igralištu Harem, a za 12. mara planirali smo malonogometni turnir zaposlenika osnovnih škola grada Mostara. Ovaj turnir se igra u školskoj sportskoj dvorani s početkom u 13:00 sati.

Biciklistička utrka i kros utrka učenika osnovnih škola grada Mostara održat će se u subotu 14. marta. Istog dana, nešto malo kasnije, utrkivat će se roditelji i nastavnici.

U utorak 17. marta, u prostorijama škole s početkom u 13:00 sati, održat će se tribina pod nazivom ‘’Život i djelo Mujage Komadine’’. Dan kasnije planirali smo akciju dobrovloljnog darivanja krvi, a u petak 20. marta učenici će u školi izlagati likovne i kreativne radove.

Na kraju, 20. marta, u sportskoj dvorani naše škole s početkom u 18:30 sati, održat će se svečana priredba za Dan škole.

Zadnji put promjenjenutorak, 10 Mart 2015 19:47

Komentiraj

Osigurajte unose na mjestima (*) gdje su oni neophodni.
HTML kod nije dozvoljen

9°C

Mostar

Partly Cloudy

Humidity: 43%

Wind: 27.36 km/h

  • 24 Mar 2016 13°C 2°C
  • 25 Mar 2016 16°C 3°C