Log in
FacebookTwitterGoogle Bookmarks Pin It

Posjeta Osnovne škole "Mramor"

U srijedu, 11.11.2015.godine imali smo zadovoljstvo da ugostimo prijateljsku školu sa područja Tuzlanskog kantona, Osnovnu školu "Mramor" iz Mramora. Cilj ove posjete, koja je uključila članove vijeća učenika, vijeća nastavnika i vijeća roditelja, bila je razmjena pozitivnih iskustava. 
Na početku posjete učenici prvih razreda pripremili su mali program i poželjeli dobrodošlicu našim gostima. Naša škola, učenici, nastavnici i roditelji predstavili su našu školu i naš Grad na najbolji način, a prijateljstvo sa Osnovnom školom "Mramor" nastaviti će se i u narednom periodu.

Zahvaljujem se cjelokupnoj ekipi iz Mramora, učenicima, nastavnicima i roditeljima na ovoj posjeti.

Više slika možete pogledati na našoj facebook stranici.

Komentiraj

Osigurajte unose na mjestima (*) gdje su oni neophodni.
HTML kod nije dozvoljen

9°C

Mostar

Partly Cloudy

Humidity: 43%

Wind: 27.36 km/h

  • 24 Mar 2016 13°C 2°C
  • 25 Mar 2016 16°C 3°C